Najnovejši prispevki

 • Back to School z Nejo in Niko

  Objavljamo še zadnjo uganko, ki sta jo za poslušalce Radia SI zastavili Neja Vidmar in Nika Jarc s pomočjo ostalih sodelujočih učencev. Upamo, da ste se ob poslušanju prispevkov zabavali in se tudi kaj naučili! back to school

  Več →
   
 • Back to School s Katjo in Hano

  Radio SI je pred kratkim spet predvajal uganko, ki je bila za oddajo Back to School posneta na naši šoli. Tokrat sta jo s pomočjo ostalih učencev zastavili Katja Premru in Hana Klavs. Vabljeni k ugibanju in poslušanju! back to school 6

  Več →
   
 • Kros – Stična

  Kros – Stična

  Tudi v letošnjem šolskem letu so naši učenci odlično odtekli KROS – STIČNA. Nekaj športnih utrinkov z današnjega teka.

  Več →
   
 • Izmenjava Francija – Slovenija 2016

  Izmenjava Francija – Slovenija 2016

  OBISK UČENCEV 8. IN 9. RAZREDA V ST. CHAMONDU 4. dan – 14. 10. 2016, petek Dež nam je nekoliko prekrižal načrte, tako da smo se zjutraj odpravili v St. Ettiene, kjer smo se najprej zapeljali skozi mesto in si ogledali njegove znamenitosti. Sledil je ogled muzeja umetnosti in industrije, […]

  Več →
   
 • NVO je prišel v šolo

  NVO je prišel v šolo

  Nekaj časa smo oglaševali: NVO gre v šolo. In tako je v soboto, 8. 10., zares prišel. Predstavila so se različna lokalna društva, ki so mlade skušala na zabaven način animirati za različne dejavnosti. Predstavili so se čebelarji in prinesli med, društvo Preplet, ki je pritegnilo otroke različnih starosti; za […]

  Več →
   
 • VIP

  VIP

  Večer Iger Pri nas. Zdaj že tradicionalni. VIP – za VIP goste, to je naše učence od 6. do 9. razreda. Vsako leto ob tednu otroka za nekaj ur odložimo mobitele in druge elektronske naprave in se namesto tega posvetimo igram, druženju in zabavi. K dobremu vzdušju pripomore tudi ureditev […]

  Več →
   
 • Pohod na Slivnico

  Pohod na Slivnico

  Utrinki s športnega dne.

  Več →