Najnovejši prispevki

 • V ponedeljek ob 5.45 zjutraj pred šolo …

  V ponedeljek ob 5.45 zjutraj pred šolo …

  To je bila glavna misel štiridesetih učencev 8. in 9. razreda, ki so se ob taki zgodnji uri zbrali na spodnjem parkirišču pred šolo. Pa ne kar tako, brez razloga. Prišli so – v spremstvu svojih staršev, bratov in sester ter s spakiranimi kovčki – nared za enotedensko izmenjavo s […]

  Več →
   
 • Prijavnica za 22. šolski promocijski tek na LJUBLJANSKEM MARATONU

  V SOBOTO, 28. 10. 2017, bo PROMOCIJSKI TEK ZA UČENKE IN UČENCE OD 1. do 5. razreda v Ljubljani od 12.50 dalje. S startom pričnejo učenci 1. in 2. razredov ob 12.50, nato učenke 1. in 2. razredov ob 13.00. Nato nadaljujejo s starti učenci od 3. do 5. razreda […]

  Več →
   
 • Jesenska dekoracija OŠPP

  Jesenska dekoracija OŠPP

  Učenci osnovne šole s prilagojenim programom smo s skupinami močmi pričarali jesenski gozd tudi v naši šoli.  

  Več →
   
 • IZMENJAVA S FRANCIJO

  40 naših učencev 8. in 9. razreda ter 3 učiteljice so danes ob 6. uri zjutraj odšli na dolgo pot proti mestu St. Chamond, kjer so jih nestrpno čakali njihovi vrstniki iz šole College Ennemond Richard. Obveščamo vas, da so okoli 19h zvečer po skoraj 1000 km vožnje srečno prispeli […]

  Več →
   
 • Obvestilo staršem učencev OŠPP

  Učenci in učitelji sporočajo, da so srečno prispeli v Mursko Soboto. Vsi vas lepo pozdravljajo.

  Več →
   
 • Pohod na Pance

  Pohod na Pance

  V četrtek, 12. 10., smo se učenci in učitelji tretjih razredov odpravili na Pance. Dan je bil zabaven in s soncem obsijan.

  Več →
   
 • NVO gre v šolo – delovna sobota, 7. 10. 2017

  NVO gre v šolo – delovna sobota, 7. 10. 2017

  V tednu otroka smo na delovno soboto gostili predstavnike nevladnih organizacij (društva, zavodi in ustanove), ki so se odločili za sodelovanje v akciji “NVO gre v šolo”. Namen akcije je, da nevladne organizacije na praktičen način predstavijo svoje dejavnosti in poslanstvo učencem, ki se bodo seznanili z različnimi prostočasnimi dejavnostmi, […]

  Več →
   
 • Mednarodno srečanje koordinatorjev Erasmus+ projekta B.L.O.S.S.O.M.

  Petek, 13. 10. 2017 Prišel je dan slovesa naših gostov. Vsaka šola je predstavila dogodke, ki so bili povezani z znotrajosebno, matematično in glasbeno inteligenco. Do meseca marca se bomo posvetili razvijanju jezikovne inteligence, seveda pa ne bomo pozabili tudi na vse ostale. Učiteljici Mateja Zupančič in Sabina Kavšek sta […]

  Več →
   
 • Prvi sestanek skupnosti učencev

  Prvi sestanek skupnosti učencev

  V četrtek, 5. 10. 2017, je bil prvi sestanek šolske skupnosti učencev. Na sestanku smo se s predstavniki oddelkov pogovarjali o delu v okviru skupnosti učencev v letošnjem šolskem letu, o zbiralnih akcijah, o otroškem parlamentu ter izvolili predsednico (Lara Žgajnar) ter namestnika predsednice (Maj Šeme) šolske skupnosti učencev. Sestanka […]

  Več →
   
 • Ples 1. triletja

  Ples 1. triletja

  V tednu otroka smo učitelji 1. triletja za svoje učence pripravili 1. ples v tem šolskem letu. Plesa se je udeležilo okrog 140 otrok. Začetne treme in obotavljanja skoraj ni bilo zaznati, zabava se je pričela takoj in že po nekaj minutah bi dogajanje na šoli najbolje opisal verz “Cela […]

  Več →
   
 • Popoldne iluzij

  Popoldne iluzij

  Teden iluzij smo zaključili v petek, 6. 10., s popoldnevom oz. večerom iluzij. Obiskovalci so si na OŠ Brinje Grosuplje lahko ogledali mnoge zanimive iluzije. Celo njih same smo fotografsko spremenili v iluzijo, ki so jo odnesli domov za spomin.V delavnicah so izdelali preproste iluzije ali pa se raje prepustili […]

  Več →