Najnovejši prispevki

 • Kvintet za umret osvaja “Svet”!

  Kvintet za umret osvaja “Svet”!

  V torek, 21. 2. 2017, se je šolski bend devetošolcev spet imel možnost predstaviti pred širšo publiko. Na OŠ Vižmarje-Brod so namreč organizirali Valentinov koncert Rock ‘n’ roll na naš’ šol’. Kljub temu, da je bilo veliko obiskovalcev in nastopajočih, ki so bili zelo kvalitetni, so naši bendovci odlično opravili […]

  Več →
   
 • OBISK FRANCOSKE VELEPOSLANICE NA NAŠI ŠOLI

  OBISK FRANCOSKE VELEPOSLANICE NA NAŠI ŠOLI

  Našo občino Grosuplje ter našo šolo OŠ Brinje Grosuplje je danes, 21. februarja 2017, obiskala nje. eksc., gospa Marion Paradas, veleposlanica Francije v Sloveniji, pridružila pa se ji je tudi gospa Marie-Laure Canteloube s Francoskega inštituta. V občinski hiši sta jo prijazno sprejela župan, dr. Peter Verlič, in direktor občinske […]

  Več →
   
 • Zakaj ne smemo psa puščati v avtomobilu – aktivni odmor

  Zakaj ne smemo psa puščati v avtomobilu – aktivni odmor

  Danes, v ponedeljek, smo člani ekipe 10 stopinj na aktivnem odmoru predstavili svoj projekt, ki govori o živalih. Ugotovili smo, da je za pse zelo slabo, če so zaprti v pregretem avtu. Da bi rešili ta problem, smo pričeli z osveščanjem, naredili pa smo tudi prototip naprave za v avto, ki […]

  Več →
   
 • Aktivni odmor

  Aktivni odmor

  V četrtek nam je skupina učencev FIRST LEGO League pripravila aktivni odmor, v katerem smo preizkušali svojo ustvarjalnost, iznajdljivost, spretnost in sodelovanje. Pa še zabavno je bilo.  

  Več →
   
 • Polfinalni turnir Košarkarskega Superšolarja

  Polfinalni turnir Košarkarskega Superšolarja

  Torkov polfinalni turnir Košarkarskega Superšolarja za starejše učence. Uradni rezultati: 1. OŠ GRM 2. OŠ BRINJE GROSUPLJE 3. LOUIS ADAMIČ Vsem ekipam se še enkrat zahvaljujemo za vse športne trenutke današnjega dne. Nekaj si jih lahko tudi ogledate.

  Več →
   
 • Z miško v svet

  Z miško v svet

  9. februarja se je odvilo deseto državno tekmovanje iz znanja računalništva za posebni program. Izvedeno je bilo s strani Osnovne šole Jela Janežiča Škofja Loka in Zveze za tehnično kulturo Slovenije. Tekmovanja se je udeležilo 22 tekmovalcev iz 14 različnih šol. V kategoriji Urejanje fotografij in uporaba e-pošte (mlajši od […]

  Več →
   
 • Aktivni odmor z robotom Hulkom

  Aktivni odmor z robotom Hulkom

  V četrtek nam je ekipa FLL na aktivnem odmoru predstavila robota Hulka, ki je na robotskem polju pomagal živalim in ljudem.

  Več →