VABIMO VAS, DA NAMENITE DOHODNINO
ZA ŠOLSKI SKLAD OŠ Brinje Grosuplje

Davčna zakonodaja omogoča fizičnim osebam (zavezanci) razporeditev 0,5 % svoje dohodnine v splošno koristen namen.
OŠ Brinje Grosuplje bo v sodelovanju s Skladom 05 (ustanovo za družbene naložbe) vabila k namenitvi dohodnine za splošno koristen namen ZA ŠOLSKI SKLAD OŠ Brinje Grosuplje.
http://www.sklad05.si/nameni/posamicen/352

 
 

Najnovejši prispevki

 • Na jesenskem krosu v Stični osvojili kar enajst medalj

  Na jesenskem krosu v Stični osvojili kar enajst medalj

  Učenci so se v sredo 17. 10. 2018 udeležili vsakoletnega jesenskega krosa v Stični. Osvojili smo lepo število medalj – štiri zlate, pet srebrnih in dve bronasti. V kategoriji peti razredi deklice smo osvojili vsa odličja. Čestitamo vsem nastopajočim.  

  Več →
   
 • IZMENJAVA S FRANCIJO 2018-2019

  IZMENJAVA S FRANCIJO 2018-2019

  ODKRIVANJE SPOMENIKOV IZ PRETEKLIH ČASOV Danes je že sreda, torej tretji dan našega obiska v Franciji. Seveda je naš izlet, ki je sicer zabaven in prijeten, poln vsebin izobraževalne narave. Tokrat so nam učitelji pripravili obisk dveh pomembnih krajev. Prvi je bila palača Palais Ideal, spomenik, ki ga je zgradil […]

  Več →
   
 • Sobotno sodelovanje z okoljem – delovna sobota, 6. 10. 2018

  Sobotno sodelovanje z okoljem – delovna sobota, 6. 10. 2018

  V tednu otroka smo na delovno soboto gostili predstavnike nevladnih organizacij (društva, zavodi in ustanove) z lokalnega okolja. Nevladne organizacije so na praktičen način predstavile svoje dejavnosti in poslanstvo, ki spodbujajo medgeneracijsko sodelovanje. Poleg vseh dejavnosti se je odvijala tudi Brinjska tržnica, kjer je bilo mogoče degustirati in kupiti izdelke […]

  Več →
   
 • Teden otroka

  Teden otroka

  V petek, 5. 10. 2018,  smo Teden otroka zaključili z nastopom igralca, komika, prevajalca Boštjana Gorenca Pižame. Učencem in učenkam je na zabaven, humoren način predstavil literaturo slovenskih književnikov. Popeljal jih je v svet domišljije in fantazije. Nastop Pižeme je bil učencem in učenkam všeč.

  Več →
   
 • POSTANI ŠPORTNIK – MISIJA SAMOZAVEST

  POSTANI ŠPORTNIK – MISIJA SAMOZAVEST

  Kakšen zanimiv in pester dan je za nami. V tednu otroka je prav, da dodamo pomenljive aktivnosti. Danes je izpostavljeno športno področje. In prav je tako, saj prav na tem področju še posebej krepimo samozavest in spodbujamo sodelovanje v skupini. Seveda pa smo še posebej veseli, če lahko sodelujemo z […]

  Več →
   
 • bst

  “Road trip” v kino Dvor

  Na ponedeljek, ko se je pričel teden otroka, smo se z učenci odpravili na ogled filma v kino Dvor. Naša pot se je pričela pred šolo, ko smo se združili učenci različnih razredov med sabo in odšli proti železniški postaji. Na vlaku je pot do Ljubljane minila hitro in tako […]

  Več →
   
 • TAJNI JEZIK ob evropskem dnevu jezikov

  TAJNI JEZIK ob evropskem dnevu jezikov

  Tudi pri izbirnem predmetu matematične delavnice 8 smo z učenci obeležili evropski dan jezikov. Zakodirano sporočilo smo morali spretno dekodirati. Učenki Melisa in Hana iz 8. a sta si izmislili svojo kodo in za vas zapisali sporočilo v šifriranem sporočilu. Znate dekodirati njuno sporočilo?

  Več →
   
 • S kolesom v promet

  S kolesom v promet

  Megleno jutro ni dolgo časa vztrajalo. Zavzeto vrtenje pedal pa je najbrž tudi naredilo svoje. Sonce se je kmalu pokazalo in dan je bil čudovit za prve vaje k usvajanju novih kolesarskih veščin. Današnje prijetno vzdušje pa naj se malo preseli tudi k trenutkom učenja teorije. Ja, gre zares in […]

  Več →
   
 • Ekskurzija v Prekmurje

  Ekskurzija v Prekmurje

  V torek, 25. 9., smo se učenci 8. razreda odpravili na ekskurzijo v Prekmurje. Tam smo si ogledali otok ljubezni in mlin na Muri, se popeljali z brodom, obiskali 2 cerkvi in spoznali, kakšna je bila tradicionalna prekmurska hiša. V Centru domače in umetnostne obrti smo iz gline izdelali štorkljo. […]

  Več →
   
 • 26. september: Evropski dan jezikov – dan dejavnosti in aktivni odmor

  26. september: Evropski dan jezikov – dan dejavnosti in aktivni odmor

  Že prejšnji teden smo začeli izvajati različne aktivnosti ob katerih smo se pogovarjali o pomenu našega maternega jezika in o pomenu učenja tujih jezikov. Danes so imeli dan dejavnosti učenci 7. razreda, ki so ugotavljali, da je jezik tudi kulturna dediščina. Spoznali so kaj to sploh je in raziskovali različne […]

  Več →