Najnovejši prispevki

 • Aktivni odmor

  Aktivni odmor

  Danes med glavnim odmorom je bilo spet zanimivo in zabavno. Preizkusili smo se v veščini, ki pride prav za preživetje v naravi – iz polnega lončka snega smo morali pridobiti čim več vode. Sneg smo ožemali, stiskali, greli v rokah, drobili, pihali, skratka storili vse, da bi zmagali v preizkušnji. […]

  Več →
   
 • Snemanje oddaje infodrom z ekipo FLL

  Snemanje oddaje infodrom z ekipo FLL

  Danes nas je na šoli obiskala ekipa otroške informativne oddaje Infodrom in z ekipo FLL (First LEGO League) posnela prispevek o njihovem delu. Kaj so naši učenci povedali, boste lahko videli v petek, 3. februarja, na TV SLO.

  Več →
   
 • Učenci 5. c in 5. p o ŠVN

  Učenci 5. c in 5. p o ŠVN

  Vsako jutro nas zbudi igranje učenca na harmoniko. Hrana je dobra. Na smučanju se veliko naučim ali utrdim to, kar že znam. Na smučišču se lahko po malici tudi igramo na snegu, kepamo, raziskujemo. Ob koncu dneva smo kar utrujeni in brez težav zaspimo. Nik, 5. c Najbolj zabavno v […]

  Več →
   
 • Šola v naravi – 5. c in 5. p

  Šola v naravi – 5. c in 5. p

  Na kratko o našem 1. dnevu v zimski ŠVN. Dom Gorenje – urejen in topel, smučanje – najboljša aktivnost dneva, hrana – odlična, vzdušje – veselo in sproščeno, ostalo – prijetno druženje in učenje.

  Več →
   
 • Šola v naravi – 5. a in 5. b

  Šola v naravi – 5. a in 5. b

  Še nekaj utrinkov … Utrinki  

  Več →
   
 • Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti, božiču in novem letu

  Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti, božiču in novem letu

  Pred nami so prazniki, ki smo jih obeležili z dvema prireditvama: v četrtek zvečer s prireditvijo za starše, v petek pa s prireditvijo za učence. Pesmi, deklamacije in ples so nas popeljali v čarobno praznično vzdušje. Tudi tokrat se je pokazalo, da na šoli dobro medsebojno sodelujemo in se povezujemo: […]

  Več →
   
 • Natečaj Uresničujmo, z energijo varčujmo!

  Natečaj Uresničujmo, z energijo varčujmo!

  To, da je OŠ Brinje Grosuplje EKO-šola, je znano vsem. Skušamo se držati strogih načel eko ravnanja, ločevanja odpadkov, recikliranja odpadnih surovin in še bi lahko naštevali. Seveda pa se odzovemo tudi na natečaje. Tako smo v mesecu novembru napisali EKO HIT in ga tudi uglasbili. Poslali smo ga na […]

  Več →