Najnovejši prispevki

 • Razpis za vpis v srednje šole

  Izšel je Razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove.

  Več →
   
 • Interesna dejavnost Šah

  Interesna dejavnost Šah je v drugem polletju zaradi sprememb v urniku prestavljena s srede na četrtek.

  Več →
   
 • ????????????????????????????????????

  Pustno rajanje

  Kot se za pustni torek spodobi, je danes v naši šoli zelo veselo. V šolskih klopeh sedijo maškare in poslušajo pouk, ki ga vodijo večinoma minjoni. Minjoni pa niso samo učitelji, najdete jih tudi v tajništvu, računovodstvu, celo v šolski kuhinji. Med glavnim odmorom so si maškare dale duška in […]

  Več →
   
 • Naši učenci so sodelovali pri seminarju Delo z matematično nadarjenimi učenci

  Naši učenci so sodelovali pri seminarju Delo z matematično nadarjenimi učenci

  Nekatere devetošolce je doletela velika čast: skupaj z učiteljico matematike Katjo Kmetec smo bili povabljeni k aktivnemu sodelovanju na seminarju Delo z matematično nadarjenimi učenci, ki je bil namenjen osnovnošolskim in srednješolskim učiteljicam in učiteljem matematike. V okviru seminarja smo vodili delavnico Matematični triki in čarovnije. Ker smo se zavedali, […]

  Več →
   
 • ????????????????????????????????????

  Prireditev ob kulturnem prazniku

  V petek, 5. 2.,  smo s kulturno prireditvijo obeležili praznik – Prešernov dan. Kot se spodobi, smo prireditev pričeli s himno, nato pa je mladinski pevski zbor ob instrumentalni spremljavi  mladih citrašic nastopil s Prešernovo pesmijo Pod oknom. Takoj zatem so nas pevci otroškega zbora in plesalci popeljali v deželo […]

  Več →
   
 • Drsanje na Bledu – ŠD 8. in 9. razreda

  Drsanje na Bledu – ŠD 8. in 9. razreda

  Danes smo se z učenci 8. in 9. razreda v okviru športnega dne odpravili na drsanje na Bled, po drsanju pa pa še na sprehod ob jezeru. Imeli smo veliko časa za druženje, zabavo in izpopolnjevanje drsalnih veščin.  

  Več →
   
 • Ekipa 10 minut v finale FLL

  Ekipa 10 minut v finale FLL

  V soboto, 30. 1. 2016, je na OŠ Brinje potekalo regijsko tekmovanje FIRST LEGO League (FLL). Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa OŠ Brinje Grosuplje 10 minut in si v izenačenem boju izborila pot v finale, ki bo 5. 3. 2016 v Radljah ob Dravi. Ekipi čestitamo, članom pa želimo […]

  Več →
   
 • Muzej premogovništva Velenje

  Muzej premogovništva Velenje

  V četrtek, 28. 1. 2016, smo se devetarji odpravili v Velenje, kjer smo obiskali tamkajšnji rudnik. Postavili smo se v kožo rudarjev, tako, da smo se oblekli v delovne halje in čelade. Hodili smo po rudarskih rovih. Med potjo smo spoznali različna dela rudarjev in izvedeli vse slabe plati rudarstva, […]

  Več →