Dneva dejavnosti za 9. r – ND Radensko polje in KD Pivka

V torek, 22. 9. 2020 in sredo, 23. 9. 2020, boste učenci 9. razreda imeli dneva dejavnosti. Izvajali boste iste dejavnosti, razdeljeni na dve enako veliki skupini.

V torek, 22. 9. 2020, boste učenci 9. a in prva polovica 9. b (glej razpored na oglasni deski) odšli na ekskurzijo v Pivko, kjer boste spoznali zgodovino slovenske osamosvojitve ter obiskali Muzej vojaške zgodovine. Zberete se na spodnjem parkirišču ob 7.30, malico bomo odnesli s seboj, bodite primerno oblečeni in obuti (tudi za primer dežja oz. hladnejšega vremena). V Grosuplje se bomo vrnili ob 16.00.

Druga polovica 9 .b (glej razpored na oglasni deski) ter učenci 9. c pa boste v torek odšli na naravoslovni dan na Radensko polje. Učenci, ki greste na Radensko polje, pridite na zbirno mesto – spodnje parkirišče – do 8. 20. Odhod na Radensko polje je ob 8.30. V šolo se bomo vrnili okoli 13.15. Bodite primerno oblečeni in obuti (tudi za primer dežja ali hladnejšega vremena).

V sredo, 23. 9. 2020, se program ponovi, a z drugimi udeleženci (9. a in pol 9. b gre na Radensko polje, druga polovica 9. b in 9. c pa v Pivko).

Za vsa dodatna vprašanja in informacije sva vam na voljo učiteljica Zlatka Adamič in Mateja Zupančič.

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost