Govorilne ure in roditeljski sestanki

Šolsko leto 2022/2023

Mesec
1. – 4. r. in POŠ Polica
5. – 9. r. in OŠPP
SEPTEMBER

1. RS:

1. razred: 5. 9. ob 17.00
2. razred: 6. 9. ob 17.00
3. razred: 7. 9. ob 17.00
4. razred: 7. 9. ob 17.15

POŠ Polica, 6. 9.:
1., 2., 3. razred ob 17.00
4. in 5. razred ob 17.30

1. RS:

5. razred: 8. 9. ob 17.00
6. razred: 6. 9. ob 17.00
7. razred: 6. 9. ob 17.30
8. razred: 7. 9. ob 17.30
9. razred: 8. 9. ob 17.30

NIS: 8. 9. ob 17.15
PPVI: 8. 9. ob 16.00

OKTOBER
GU GU
NOVEMBER
individualne dopoldanske govorilne ure
DECEMBER
GU GU
JANUAR
 
individualne dopoldanske govorilne ure
   
FEBRUAR
2. RS + GU 2. RS + GU
MAREC
GU GU
APRIL
individualne dopoldanske govorilne ure
MAJ
GU GU
JUNIJ
individualne dopoldanske govorilne ure
URA
OŠ in NIS: 17.00 – 18.30
PPVI: 15.00 – 16.30

Termini dopoldanskih individualnih GU bodo od oktobra naprej vsak teden. Zaradi sprememb urnika so možne tudi spremembe urnika dopoldanskih GU, zato starši spremljajte spremembe preko informacij na šolski spletni strani.

RAZPORED INDIVIDUALNIH DOPOLDANSKIH GU ZA STARŠE

UČITELJ DAN URA
Adamič Zlatka    
Antolič Dušan    
Bajd Lucija    
Benko Mataj Silvia    
Berčan Maša    
Bergant Urška    
Bonifer Karmen    
Burja Suban Andreja  
Ceglar Urša    
Centa Tanja    
Cvetko Nina    
Čakš Bekanović Katja    
Čampa Tina / /
Čerin Lea    
Čovran Mirjam / /
Čuček Nives  
Dornik Aljoša  
Dremelj Katarina    
Erelji Urška  
Flisar Barbara    
Gruden Ana    
Grum Petra    
Gumzej Petra  
Hegler Jelka    
Ilovar Tatjana    
Kališnik Petra    
Kastelic Matej  
Kastelic Špelca    
Kavčič Maja    
Kavšek Sabina    
Kirn Nuša    
Kolbl Marjetka    
Kovačec Emil    
Kovačec Marin Ksenija    
Kos Petra    
Košir Sara    
Kresnik Klavdija    
Kristić Nina    
Leban Zaletelj Erika    
Lohkar Alenka    
Lulić Urška    
Marković Marko    
Martinec Matija    
Mauhar Ana Maria    
UČITELJ DAN URA
Mesarič Doroteja    
Mežan Martin    
Mlakar Špela  
Moičević Kristina    
Murko Julija    
Pajk Lidija  
Perger Oriana    
Planinšek Sabina    
Plavšić Petra    
Podgoršek Pirc Špela    
Pograjec Rus Karmen    
Potokar Marko    
Pokupec Valentina    
Premrl Aleša  
Rebolj Špela    
Rešeta Jana  
Rjavec Monika    
Rojc Romana    
Skubic Petra / /
Starič Laura    
Svetin Anja / /
Ščavničar Maša    
Šešerko Tina  
Škerjanec Maja    
Škerlj Amalija    
Škulj Brigita    
Škulj Nuša    
Šteh Urška    
Tavčar Helena    
Tekavec Štular Barbara    
Trdin Petra    
Trofenik Maruša    
Umek Repovž Polona    
Veit Tadeja    
Vičič Tanja  
Vidic Veronika    
Vodenik Vozelj Tanja    
Vodopivec Katja    
Zajc Mojca    
Zajc Kalar Marija Maja    
Zajec Maja    
Zupančič Marta    
Zupančič Mateja    
Žitnik Ksenija    
 
Individualne dopoldanske GU bodo potekale v živo ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov. Na pogovor se v tem primeru starši predhodno dogovorijo z učiteljem.
 
 
 
Dostopnost