Pozdrav iz Poreča!

Sredin izlet v Rovinj in Vrsar si bomo zapomnili predvsem po spremstvu galebov, ki so obletavali našo ladjo. Tudi naše kosilo jih je zelo zanimalo. Poreču počasi že mahamo v slovo. »Pilimo« še zadnje zavesljaje in udarce in se pripravljamo na zaključne plavalne preizkuse. Veselimo se zadnjega večera, nastopanja in zaključka šole v naravi ter vam sporočamo, da prihajamo v petek, 17. 6. 2022, ob 17.00 v Grosuplje.

Ponedeljkov dan je švignil mimo nas in tudi torku že mahamo v slovo. Opravičujemo se za zamudo pri javljanju, ampak vam sporočamo, da se imamo lepo. Malo imamo rdeča ramena in na nogah kakšno odrgnino, vendar nas to prav nič ne moti. Morje, sonce in oglašanje čričkov nas opominjajo, da se bližajo zadnji šolski dnevi. Uživamo v morskih dogodivščinah in se veselimo sredinega izleta z ladjico.

(Skupno 954 obiskov, današnjih obiskov 2)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost