V Škofji Loki se je v četrtek, 21. februarja, zbralo preko 500 učenk in učencev iz 39 osnovnih šol na področnem tekmovanju v skokih z male prožne ponjave. Našo šolo (matično in podružnično) je zastopalo 12 učenk. Gimnastičarji so prikazali mnogo odličnih skokov in navdušili gledalce.

Naša dekleta so se zelo dobro odrezala in zasedla naslednja mesta: med najmlajšimi deklicami je Zalka Smrečnik zasedla 34. mesto, Ela Skubic 42., Neli Vene 54. ter Lila Romih 62. mesto; med mlajšimi deklicami je Mia Brajković zasedla 26. mesto, Tia Vidmar Tomšič 29., Lana Delič 46., Julija Skubic 55. ter Zala Jozić Kočmar 80. mesto; med starejšimi učenkami je Tinkara Kališnik zasedla 31. mesto, Ema Božič 59. in Kristina Stefanović 63. mesto.

Čestitke vsem!