V petek smo se poslovili še od ene generacije naših učencev. Devetošolci so nas lepo popeljali v več dejanjih skozi igro osnovnošolskega življenja in vsakič, ko se je zavesa zagrnila, je prinesla novo priložnost za novo dejanje.

Učiteljice so dejale, da smo se poslovili od generacije, ki je radovedna in zna razmišljati s svojo glavo, ki je vztrajna in ambiciozna. Poleg  pouka in tekmovanj je učence zanimalo še mnogo področij – šport, glasba, ples, gledališče, likovno ustvarjanje, jeziki. Nekaj učencev pa je tudi takšnih, ki še iščejo svojo vlogo na tem svetu.

Ravnateljica je učencem zaželela srečno pot v življenju in poudarila, da je trdno prepričana, da je  učencem brinjska šola dala znanje in vztrajnost. Navezala se je na življenjsko srečo, da jo bo kdaj potrebno dlje časa iskati in tudi večkrat potrkati na vrata. Na koncu pa je poudarila: »Sreča vas išče, dan vam je um! Naša šola pa vam je dala znanje in pogum, da jo najdete tudi vi.«

Po čudovitem večeru in druženju lahko našim devetošolcem zaželimo le še – SREČNO!

(Skupno 2.020 obiskov, današnjih obiskov 1)