OBVESTILO – Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši!

Upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko nepozabnih trenutkov in si nabrali ogromno energije za novo šolsko leto.

Ker se že pripravljamo na novo šolsko leto, vam posredujemo naslednje informacije:

MATIČNA OSNOVNA ŠOLA BRINJE GROSUPLJE

Začetek pouka v šolskem letu 2022/23 bo za učence 3. do 9. razreda matične OŠ Brinje Grosuplje in Podružnične OŠPP potekal po naslednjem razporedu:

3. razred, 3. in 9. r. NIS – vhod (1. triletje) pri nogometnem igrišču ob 8.30

4. razred – zbor pred vhodom Ljubljanska cesta ob 8.30, kjer vas pričakajo razredničarke in vas pospremijo v šolo

5. razred – zbor pred vhodom Ljubljanska cesta ob 8.30, kjer vas pričakajo razredniki in vas pospremijo v šolo

6. do 9. razred in 6. do 8. NIS – zbor učencev na velikem šolskem igrišču ob 8.30, kjer vas bodo pričakali razredniki in vas pospremili v matematične učilnice, vhod ob športni dvorani

Učenci PPVI se zberejo ob 8. uri pred vhodom za 1. triletje.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo ta dan imeli pouk po urniku, ki bo viden na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Sprejem prvošolcev bo v četrtek, 1. 9. 2022. Vabilo za prvi šolski dan ste starši že prejeli po pošti.

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Vozni red šolskih avtobusov bo enak kot lansko šolsko leto, v primeru sprememb vas bomo sproti obveščali na šolski spletni strani.

DE ADAMIČEVA (2. razred, 4. in 5. razred NIS)

Začetek pouka v šolskem letu 2022/23 bo za učence 2. razreda in 4. ter 5. r. NIS ob 8.30. Za učence PPVI je zbor ob 8. uri. Učenci naj se zberejo na parkirišču pred šolo DE Adamičeva, kjer jih bodo pričakali razredniki in jih pospremili v nove prostore.

Učenci bodo imeli ta dan že pouk po urniku, ki bo objavljen na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

V primeru, da bo vaš otrok v šolo prišel pred začetkom pouka, bo vstopil na vhodu pri telovadnici. Sprejel ga bo dežurni učitelj od 7.30 dalje.

Za prijavljene učence bo organizirano podaljšano bivanje.

POŠ POLICA (2. do 5. razred)

Začetek pouka v šolskem letu 2022/23 bo za učence od 2. do 5. razreda POŠ Polica ob 8.20. Učenci naj se zberejo pred glavnim vhodom, kjer jih bodo pričakali razredniki in jih pospremili v učilnice.

Jutranje varstvo bo ta dan organizirano od 7.30 dalje.

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence bo organizirano podaljšano bivanje.

(Skupno 1.488 obiskov, današnjih obiskov 1)