Nestrpno smo ga čakali in dočakali. Našega reperja Trkaja namreč.

Med snemanjem za razvoj programa in pripravami na prireditev Postani športnik, ki se dogaja na naši šoli, si je znani slovenski reper vzel čas in izvedel aktivni odmor z učenci. Trkaj je v kratkem času, ki ga je imel na voljo, ustvaril intenzivno in prijetno glasbeno izkušnjo, saj smo se sprostili, pomigali in uživali celo v prostem slogu repanja, ki ga je Trkaj izvajal na besede, povezane s športom.

Prireditev Postani športnik bo v športni dvorani Brinje v tednu otroka. Celoten dogodek pripravlja Zveza športnikov invalidov Slovenije v okviru Paraolimpijskega komiteja, ki si prizadeva vzpostaviti učinkovit dolgoročni sistem za večje vključevanje mladih invalidov v šport ter obenem dvigniti prepoznavnost pomena športa invalidov v slovenski javnosti.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)