V torek, 19. aprila, sta skupino učencev 6. in 7. r. obiskala sodelavca Radia Si, Korab Jorgacieski in Lidija Petković. Kar dve šolski uri sta snemala zabavne uganke ugibanja besed v angleščini, saj je bilo navdušenje nad sodelovanjem med učenci veliko. Izkušnja je bila nova, zabavna, hkrati pa so naši učenci ponovno dokazali, da z angleščino nimajo prav nobenih težav.

Prvi posnetek z naše šole je bil na sporedu že prejšnji teden, ostale uganke pa lahko poslušate ob torkih in četrtkih ob približno 14.20 na Radiu Si. Seveda bomo vse posnetke objavili tudi na šolski spletni strani.

Posnetek, v katerem sta besedo opisovala Lara in Janoš s pomočjo ostalih učencev, lahko poslušate tukaj:

 

back-to-school

 

V torek, 4. 5. 2015, sta na Radiu Si besedo ob podpori sošolcev opisovala Adis in Naj. Preverite, ali sta bila uspešna!

adis in naj

 

Back to School with Radio Si – tretjič!
V četrtek, 12. 5., sta poslušalki radia do nagrade z dobrim opisom pojma pomagali Luna Gala in Lara.
(Skupno 627 obiskov, današnjih obiskov 1)