Za prvošolce in nekatere drugošolce je bil četrtek, 12. 12. 2019,  prav poseben dan. Pred našo šolo je parkiral poseben avtobus, okrašen z darili, s prazničnimi nogavičkami in z božičnimi kapicami.

Na njem je pisalo BOŽIČKOV POŠTNI AVTOBUS. Učenci so s pomočjo učiteljic in staršev pripravili prisrčna pisemca, ki so jih na to lepo, decembrsko jutro oddali osebno poštarju Pavliju in poštnim palčkom.

Ob pesmi in plesu smo se družili, potem pa smo se z lepimi željami poslovili in pomahali avtobusu, ki je nadaljeval pot naprej v druge kraje po Sloveniji.

Sedaj že nestrpno pričakujemo in upamo,  da se bodo v poštnih nabiralnikih znašli Božičkovi odgovori.

Hvala Pošti Slovenije, Zavodu za turizem Grosuplje in občini Grosuplje, ki so podprli projekt in omogočili  učencem čarobno decembrsko dopoldne.