V četrtek, 19. 12. 2019, je na POŠ Polica potekala božično-novoletna prireditev z naslovom Sreča je v srečanju.

Prireditev so otvorili prvošolci z deklamacijo o škratkih, pevski zbor je škratke ponesel še v pesem in kar naenkrat so se na odru pred nami znašli čisto pravi škratki. Ti škratje so imeli prav posebno nalogo, kajti morali so pripraviti in zaviti zelo pomembno darilo. To darilo so zavili v rdeč paket, ki je potoval med nastopajočimi in obiskovalci prireditve. Med potovanjem paketa so se učenci izkazali v igranju na klavir, plastične cevi, z bobnanjem po vedrih, s plesom z lučkami, pevski zbor in plesalci pa so nam pričarali pravo zimsko pravljico. Z deklamacijo o Sloveniji in slovensko himno smo obeležili tudi naš državni praznik – dan samostojnosti in enotnosti.

Ali se morda sprašujete, kaj je bilo v rdečem paketu? V njem sta bila zavita sreča in zadovoljstvo, ki sta tako zaokrožila po celotni dvorani.

 

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)