Učenci,

do zaključka bralne značke imate časa še natanko 14 dni, in sicer do petka, 8. 4. 2022!

Ob zaključku bralne značke bova knjižničarki za učence pripravili več  različnih dejavnosti. Pričeli bomo s knjižno tržnico.

V šolski knjižnici bomo zato od ponedeljka, 28. 3., do ponedeljka, 4. 4. 2022, zbirali knjige, ki jih doma ne potrebujete več. Prinesene knjige boste nato v petek, 8. 4., med glavnim odmorom menjali na naši knjižni tržnici. Za menjavo pridejo v poštev vse vrste knjig za osnovnošolce, kot so slikanice, strokovne in mladinske leposlovne knjige, knjige v slovenščini ali v tujem jeziku …

Vsak učenec, ki bo prinesel knjigo za menjavo, bo dobil kartonček, ki mu bo omogočal izbor nove knjige pred ostalimi učenci, ki knjige ne bodo prinesli.

Da bo vse v redu potekalo, bova poskrbeli knjižničarki.

Lepo vabljeni k sodelovanju!

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)