BRINJSKA KNJIŽNA TRŽNICA 2022

Učenci,

do zaključka bralne značke imate časa še natanko 14 dni, in sicer do petka, 8. 4. 2022!

Ob zaključku bralne značke bova knjižničarki za učence pripravili več  različnih dejavnosti. Pričeli bomo s knjižno tržnico.

V šolski knjižnici bomo zato od ponedeljka, 28. 3., do ponedeljka, 4. 4. 2022, zbirali knjige, ki jih doma ne potrebujete več. Prinesene knjige boste nato v petek, 8. 4., med glavnim odmorom menjali na naši knjižni tržnici. Za menjavo pridejo v poštev vse vrste knjig za osnovnošolce, kot so slikanice, strokovne in mladinske leposlovne knjige, knjige v slovenščini ali v tujem jeziku …

Vsak učenec, ki bo prinesel knjigo za menjavo, bo dobil kartonček, ki mu bo omogočal izbor nove knjige pred ostalimi učenci, ki knjige ne bodo prinesli.

Da bo vse v redu potekalo, bova poskrbeli knjižničarki.

Lepo vabljeni k sodelovanju!

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost