V torek, 5. 12., je šolska košarkarska ekipa starejših dečkov sodelovala na področnem tekmovanju v košarki.

V telovadnici OŠ Primoža Trubarja v Velikih Laščah so se najprej pomerili proti domačinom in jih premagali z rezultatom 52:28. S tem so si priborili še dve tekmi in možnost, da se uvrstijo v četrtfinale državnega tekmovanja.

Na drugi tekmi so z rezultatom 59:31 premagali sovrstnike iz OŠ Stara Cerkev. V boju za prvo mesto pa so izgubili proti zelo razpoloženim posameznikom iz OŠ Zbora Odposlancev, na koncu je na semaforju kazalo 59:44 v korist nasprotnikov.

Naši fantje so na tekmovanju dosegli 2. mesto in si s tem zagotovili vstopnico za četrtfinale državnega tekmovanja. Tako bo lahko ekipa starejših učencev v letošnjem šolskem letu še nekajkrat pokazala zelo dobro ekipno in individualno košarkarsko znanje.

Čestitke!

(Skupno 187 obiskov, današnjih obiskov 1)