V šolskem letu 2019/2020 začenjamo dvoletni KA1 Erasmus+ projekt z naslovom BRIšemo meje, gremo po znaNJE. Gre za projekt učne mobilnosti učiteljev v tujini, ki prinaša dolgoročne pozitivne učinke za njihov osebni in strokovni razvoj.
Želja po kakovostnem razvoju naše šole v smeri ustvarjalnosti, inovativnosti in podjetništva je sodelujoče učitelje usmerila k pridobivanju novih znanj, kreativnih metod in oblik poučevanja, saj želimo držati korak v razvoju z zahodnimi evropskimi državami ter ustvariti fleksibilen šolski sistem, ki se bo odzival na potrebe gospodarstva in trga dela. Z novimi ustvarjalnimi pristopi in osebnim zgledom želimo učence spodbuditi k drugačnemu, ustvarjalnemu in kritičnemu razmišljanju.
V okviru projektnih dejavnosti načrtujemo dva izobraževalna obiska na šolah v Ouluju (Finska) in Hamburgu (Nemčija) ter udeležbo na šestih seminarjih v tujini.

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)