2. DAN

Ponovno smo se prebudili v deževno jutro. Kljub slabemu vremenu smo se veselili novih dogodivščin in dejavnosti, ki so nas čakale. Po zajtrku je ena skupina preko različnih dejavnosti spoznavali gozdne živali in travniške rastline. Druga je imela vodene družabne igre in pisanje razglednic. Po malici sta se skupini zamenjali. Ker je nehalo deževati, smo se odpravili na daljši pohod. Povsod je bilo polno luž, zato smo bili veseli, da smo imeli škornje. Po pohodu smo si ogledali potopisno potovanje po Aljaski.

V prostem času so otroci pridno pripravljali svoje točke za večerni nastop, ki so se ga resnično veselili. Na plesišču nas je pričakal pravi »lightshow« in DJ Bati. Po plesanju na različne ritme so učenci iz posameznih sob izvedli svojo točko. Vsi utrujeni in polni novih doživetij smo se prepustili mirnemu spancu.

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)