DRUGI DAN

Prebudili smo se v deževno jutro, vendar smo se kljub dežju odpravili na pohod. Na poti smo občudovali domače živali, stare kostelske hiše, vaško korito in še marsikaj. Po kosilu smo odšli v adrenalinski park, kjer smo na višini preizkušali naš pogum. Zvečer smo imeli družabni večer s plesom. Polni prijetnih vtisov smo se potopili v globok spanec.

PRVI DAN

Pa smo dočakali… naš odhod v šolo v naravi. V domu Fara so nas prijazno sprejeli ter nas razdelili v sobe. Ko smo končali z delom v sobah smo odšli na kosilo. Po kosilu smo odšli v gozd. V gozdu smo zakurili pravi taborni ogenj ter si postavili čisto prave šotore. V delo smo se pridno podali in sončne žarke priklicali. Na koncu smo si po taborniško spekli klobase. Po večerji smo nameravali oditi na večerni pohod z lučkami, vendar nam je zagodlo vreme. Zato smo večer pred spanjem preživeli v telovadnici ob štafetnih igrah. Preživeli smo lep prvi dan življenja v naravi.

 

(Skupno 1.633 obiskov, današnjih obiskov 1)