Današnje jutro je bilo zelo mirno, saj so nas aktivnosti včerajšnjega dne zelo utrudile. Dan smo začeli s telovadbo, kar je pri nekaterih povzročilo manjše težave, saj so nas mišice bolele še od prejšnjega dne. V dopoldanskem času smo raziskovali življenje na travniku in obiskali kurentovo delavnico. V omenjeni delavnici smo spoznali značilnosti kurenta in ga izdelali iz naravnih materialov. Le oglejte si naše izdelke. 🙂 Po kosilu si je večina sošolcev vzela čas za počitek, nato pa smo streljali z lokom in se sprehodili do Ptujskega jezera, kjer smo želeli opazovati ptice, a nas je presenetil dež. Nekaj časa smo vedrili, nato pa pohiteli proti domu, saj smo že komaj čakali večerjo s sladkim carskim pražencem, ki smo ga še dodatno posladkali z omako iz gozdnih sadežev in čokoladnim prelivom. Večer si bomo krajšali s kvizom, lepopisom in športnimi igrami na igrišču.

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)