Z malo zamude objavljamo utrinke z delovne sobote. 27.9.2018 je namreč na naši šoli potekala delovna sobota z naslovom NVO gre v šolo. NVO je kratica za nevladne organizacije, ki so za učence naše šole skupaj z učitelji pripravile zanimive delavnice. V  4. b smo se udeleželili različnih delavnic. Zjutraj smo se ogreli s fitnesom in se naučili pravilno delati počepe. Sledila je ura rokometa v športni dvorani. Po malici smo se razdelili v dve skupini. Medtem ko so dekleta pekle piškote in cvrle miške, so si fantje ogledali kemijske poskuse z učiteljico Tanjo. V učilnici s foteljem smo imeli zanimive delavnice z baloni in brez njih. Za zaključek smo se odpravili na atletsko stezo, kjer smo izvajali vaje atletske abecede in se pomerili v teku. Kljub temu, da je bila sobota, je dan hitro minil.

 

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)