V četrtek, 7. oktobra, smo učenci in učitelji POŠ Polica v šoli preživeli drugačen dan. Obiskali so nas gasilci z njihovim interventnim vozilom ter vso opremo, ki jo uporabljajo na intervencijah. Preizkusili smo se pri zalivanju s pravo gasilsko cevjo na vodo in na peno, kar je bilo za učence še posebno zabavno doživetje. Prav tako so k nam prišli tudi policisti ter nam predstavili njihov poklic, vso potrebno opremo, ki jo uporabljajo, ter povedali kakšno zanimivost o njihovem delu. Učiteljica Mojca Zajc je izvedla glasbeno delavnico, na kateri nam je predstavila vse skupine glasbil iz orkestra. Skupaj smo zaigrali tudi ritmično vajo na bobnih. Dan je prehitro minil in želimo si, da takšnih preživimo čim več. Utrinke si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Učitelji POŠ Polica

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)