Starši, ali ste vedeli, da so bili pastirji prav iznajdljivi.

Vse kar so potrebovali za svoje delo in igro, so poiskali v naravi. Tudi mi smo današnji dan preživeli v pastirskem vzdušju. No, zjutraj smo se sprva preizkusili v streljanju z lokom, ki ni ravno pastirska dejavnost, smo se pa vseeno zabavali in zelo nasmejali. Nato pa nas je gospod Tone popeljal v pastirsko pustolovščino. Izdelovali smo preprosta, a še kako zabavna glasbila, za katera ni bila ustrezna vsaka veja. Po kosilu smo se podali na pot do pašnikov na Toplem Vrhu, kjer smo pretaknili še vsako lužo, vsak grmiček in gozdno podrast izkoristili za naravno zaščito pred morebitnimi padavinami. Pred večerjo smo spoznali preproste pastirske igre, po večerji pa se je vsaka soba predstavila s svojo točko na zaključni prireditvi, kateri je sledila “pižama parti”.

Še malo, pa vas bomo lahko objeli.

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)