V ponedeljek, 13. maja, nas je Mestna knjižnica Grosuplje povabila na že tradicionalni sprejem bralcev. Prireditve so se udeležili učenci 2. razreda, 3. razreda prilagojenega programa in učenci IV. skupine posebnega programa. Na odru slavnostne dvorane so nas razveselili učenci V. skupine posebnega programa naše šole, ki so pod mentorstvom učiteljic Nine Cvetko in Tadeje Veit za nas odigrali predstavo Mojca Pokrajculja.

Knjižničarki Judita in Rebeka sta učencem podelili bralne diplome in trud mladih bralcev nagradili z rumenimi majicami. Sledilo je raziskovanje bogate knjižnične ponudbe. Otroci so si z oddelka za otroke izposodili knjige in tako dobili še več spodbude za to, da z družino redno obiščejo Mestno knjižnico Grosuplje, s katero z veseljem sodeluje tudi naša šola.

Nina Prešern, šolska knjižničarka

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 2)