V soboto, 20. 10. 2018, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz logike. Tekmovanja se je udeležilo 95 osnovnošolcev dolenjske regije.

Na otvoritvi tekmovanja sta zbrane tekmovalce in njihove mentorje nagovorili ravnateljica gospa Natalija Kotar in predstavnica Zveze za tehnično kulturo Slovenije gospa Maja Pohar Perme. Uvodni program so pod vodstvom učitelja Emila Kovačca popestrili učenci: Emely, Lucija, Karin in Tanja na otroških citrah, Jure s harmoniko in Maša, ki je zapela nežno pesem. Program je povezovala devetošolka Nika.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo grosupeljskim podjetjem, ki so nam s svojimi izdelki priskočili na pomoč, da smo lahko s simboličnimi darilci razveselili tekmovalce in njihove mentorje. Zahvala velja: Avtocentru Jerovšek Grosuplje, Tiskarni Partner Graf Grosuplje, podjetju Favn Grosuplje in podjetju Pami.

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)