Od 25. – 27. 5. 2021 bo potekalo še zadnje M@kers mednarodno srečanje, ponovno v virtualni obliki. Tokrat je gostiteljica naša šola.

V času srečanja bomo priredili tekmovanje za najboljši video. Vsaka izmed sodelujočih držav (Slovenija, Norveška, Latvija, Wales, Elba in Agliana) je pripravila video, ki ga je nato izboljšala. Izboljšane različice smo ponosno predstavili na spletu.

Vabimo vas h glasovanju, kjer s pritiskom na ”srček” pod videom glasujete za video, ki vas je najbolj navdušil. Žal ne morete glasovati za Slovenijo, bodo pa za nas lahko glasovale druge države. Glasovanje poteka do srede, 26. 5. 2021 do 22.00. V četrtek bomo na srečanju razglasili ime države, ki je pripravila najboljši video.

Povezava do videov: https://padlet.com/tina_campa1/8rxgnd3twch532xx

Vljudno vabljeni h glasovanju!

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)