V tednu otroka smo v torek, 4. 10. 2022, izvedli Igrivo matematično popoldne. Na dejavnost so bili vabljeni učenci od 6. do 9. razreda, udeležili pa so se je pretežno šestošolci.

Tako učenci kot učiteljice matematike smo spoznavali in igrali različne miselne in družabne igre. Z marsikatero igro smo se vsi srečali prvič, zato sta se med igro ves čas izmenjevali vlogi učitelj in učenec.

Naše druženje je bilo igrivo, sproščeno in zabavno, zato so učenci izrazili željo, da bi podobne dejavnosti še ponovili.

Da je bilo temu res tako zgovorno govorijo izjave učencev:

Zelo je bilo dobro, mislila sem, da se bomo učili. Igrali smo se. Ponovimo še enkrat! (Taja)

Zelo je bilo dobro, naučila sem se veliko novih iger in se dobro pozabavala z malimi sivimi celicami in z igro, kjer smo lahko goljufali. Upam, da se tako popoldne še kdaj pojavi. (Lori)

Bilo je odlično! Upam, da se bomo še kdaj videli na takšnih uricah matematike. (Anja)

Zelo zabavno popoldne, spoznal sem veliko dobrih iger in upam, da se to zgodi še kdaj! (Svit)

Všeč mi je bilo, ker smo med igranjem iger lahko poslušali glasbo. (Teodor)

Bilo je zelo zabavno in upam, da bomo takšen dan še kdaj ponovili. Naučila sem se veliko novih iger in prvič v življenju bila v šoli do petih. (Manca)