V sredo smo pri urah naravoslovja izdelovali hladilne torbe iz kartona in stiropora, ki je torbo izoliral. Vsem je kar dobro uspelo in pri delu nismo imeli večjih težav. Na koncu smo torbe tudi okrasili.

Luka

 

Najbolj je bilo zanimivo, ker smo stiropor rezali z rezalnikom stiropora, kjer vroča žica topo stiropor. Pri tem smo morali biti pazljivi, da se nam roka ni preveč tresla. Pri tem delu smo se zelo zabavali.

Neja

 

Današnji uri naravoslovja sta bili nekaj posebnega, saj smo izdelali hladilno torbo. Na začetku sem izrezal karton za ogrodje in s tem nisem imel težav. Te so se pojavile, ko smo delali notranjost iz stiropora. Dobro, da mi je Filip malo prišepnil, kako in kaj. Ko sem končal, sem dobil odlično oceno. Doma so bili zelo veseli.

Maj

(Skupno 639 obiskov, današnjih obiskov 1)