Dragi učenci ter učenke!

Nekateri verjetno že zelo pogrešate knjige. Ker ste doma, sem se odločila, da vam omogočim izposojo in vračanje knjig iz naše šolske knjižnice. Knjige si boste morali predhodno naročiti, saj vstopanje v šolo ni dovoljeno.

Izposoja bo potekala takole:

  1. Doma v Cobiss-ovem katalogu naše šolske knjižnice preverite, če imamo knjigo, ki jo želite prebrati. Ker vseh knjig še nisem vnesla v Cobissov katalog, se lahko zgodi, da knjigo imamo, a vam je katalog ne ponudi. V tem primeru me o želeni knjigi povprašajte preko elektronske pošte.
  2. Če ste knjigo, ki jo želite prebrati, našli, mi to sporočite v klepetu v MS Teamsih, ali po elektonski pošti na polona.umek-repovz@os-brinje.si, ali po telefonu na številko 01 786 68 80.
  3. Po predhodnem dogovoru pridite po knjigo. V šolo ne vstopajte, pač pa pozvonite na zvoncu pri glavnem vhodu (za učitelje). Naročeno knjigo vam bom prinesla pred vhod.

Lahko pa se odločite tudi za paket »presenečenja«. V paketu bodo knjige po mojem izboru, primerne vaši starosti.

Že prebrane knjige mi lahko v istem času, ko pridete po nove, vrnete.

Veselim se vašega obiska ter vas lepo pozdravljam,

vaša knjižničarka Polona

(Skupno 306 obiskov, današnjih obiskov 1)