Spoštovani starši.

Smo skupina psihoterapevtov različnih smeri edukacij, ki se s srcem ukvarjamo z otroki ter mladostniki.
Preko igre, pogovora, ustvarjanja na različne načine, spoznavanja sebe in drugih, spodbujamo zdrav razvoj ter krepimo otrokovo samozavest, samopodobo.

Pri projektu Ko bom velik/-a, delujemo na različnih osnovnih šolah, kjer otroke ter mladostnike učimo samostojnosti, kako lahko najbolje prepoznajo samega sebe, kako premagajo strah oziroma tremo, dosežejo boljše rezultate, poleg tega pa spodbujamo in iščemo njihovo želeno vedenje. Učimo jih zdrave komunikacije, prevzemanja odgovornosti in jih predvsem spodbujamo, da razmišljajo po svoje, svobodno. Skupaj odkrivamo njihove talente ter različna znanja in na tak način skrbimo za višanje duševnega zdravja novih generacij otrok ter mladostnikov. Delavnice potekajo enkrat tedensko v manjših skupinah otrok (od 8 – 12).

Več si lahko preberete v brošuri in nam pišete na:
Zibert.irena@gmail.com
040 601 977

Ponujeni termini za prijavo:

1. Skupina; PONEDELJEK od 14.30h-15.15h (OŠ Brinje)
2. Skupina; PONEDELJEK od 15.30h-16.15h (OŠ Brinje)
3. Skupina; PONEDELJEK od 16.30h-17.15h (OŠ Polica)

Zavod NEVA
Zavod za razvoj otrok

Več: dopisni list.

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)