Klub slovenskih podjetnikov in dobrodelna ustanova Rdeča žoga z družabno igro Igrivi izzivi spodbujata podjetnost pri mladih in sporočata: vsak lahko postane podjetnik in naredi nekaj dobrega zase in za skupnost.

V Klubu slovenskih podjetnikov dobrodelnost povezujemo s spodbujanjem podjetniškega duha pri otrocih, z namenom predati sporočilo, da lahko na ta način spreminjajo in izboljšujejo svet, tako zase kot za druge. Sporočilo o lepoti podjetniškega poklica prinaša tudi družabna igra Igrivi izzivi, ki smo jo v Klubu slovenskih podjetnikov in dobrodelni ustanovi Rdeča žoga razvili s članom kluba, ter njegovim podjetjem, ki je specializirano za razvoj družabnih iger.

»Na mizi imamo zares inovativen produkt, s katerim bomo podjetništvo in podjetnost skušali približati otrokom, predvsem tistim iz zadnje triade osnovne šole.”

Družabno igro so pred dnevi prvi zaigrali učenci in učenke 7. a oddelka na OŠ Brinje Grosuplje, ki so bili nad izzivom navdušeni.

https://www.youtube.com/watch?v=cZuMmKFctzc

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)