Ne veste, kaj pomeni zgornji naslov? Preberite še enkrat … Ja, zdaj pa veste, kajne? Brinje ima talent – to je ta BIT, o katerem govorimo, seveda. Tekmovanje se je končalo, in kot že veste, je v finalu zmagal Aleks Lah. Seveda pa ima vsako tekmovanje tudi nagrade. Pri BIT smo dobili nagrade vsi; v prvi vrsti smo bili z vsakim nastopom nagrajeni poslušalci in gledalci, ki smo uživali v različnih zvrsteh glasbe. Zelo jasno je bilo videti, da so na vseh nastopih uživali tudi nastopajoči, saj so imeli glasno podporo občinstva in oder, na katerem so pokazali svoj talent.  A v petek, 26. 5. 2017, smo tekmovanju dodali še piko na i. Po končanem dnevu dejavnosti, ki je bil izveden v čast šoli in učencem, učiteljem ter ostalim delavcem, ki smo del nje, so vsi Brinjci in Brinjke prišli na zunanje stopnišče v »šolskih« majicah. Že to je bil veličasten pogled – vsi Brinjci in Brinjke kot eno. Po skupinskem fotografiranju je sledila podelitev priznanj za sodelovanje vsem, ki so zbrali pogum in nastopili na BIT.  Seveda pa je bil vrhunec dogajanja del, ko smo podelili srebrno priznanje Maši Zorc in zlato priznanje Aleksu Lahu, ki nam je za konec podelitve še enkrat zapel pesem s svojega nastopa.

Skratka, čudovit zaključek prvega BIT. Komaj čakamo na BIT št. 2, ko bomo iskali talente tudi na drugih področjih.

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)