Nepričakovano smo sredi marca ostali doma. Kljub začetnem navdušenju nad izrednimi počitnicami, smo hitro ugotovili, da to že niso prave počitnice. Brez druženja, obiskov prijateljev in sorodnikov, pohajkovanja po igrišču in trgovinah ter vsega ostalega, kar nam običajno krajša čas, naši dnevi niso bili preveč počitniško obarvani.

Že prvi teden smo začeli z učenjem na domu po navodilih učiteljic. Nekateri smo se ga lotili z veseljem, drugi z zamudo. Ob koncu tedna nas je učiteljica vprašala, kako smo se počutili in naši odgovori so bili različni:

  • Ta teden sem bil zelo uspešen.
  • Med tednom je bilo zabavno reševati naloge.
  • Delo doma mi je všeč. Nisem imel težav.
  • Ta način učenja mi ustreza.
  • Doma se dolgočasim in delno pogrešam šolo.
  • Pogrešam šolo.
  • Zelo vas pogrešam. Upam, da se kmalu vrnemo nazaj v šolo.
  • Bolje se je učiti v šoli.

Naredili smo tudi nekaj likovnih izdelkov, na katere smo upravičeno ponosni.

 

 

 

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)