V sredo, 22. 12. 2021, smo imeli učenci 4. in 5. razreda na Polici kulturni dan. Učiteljici sta nam povedali, da se bo vse vrtelo okrog plesa. Komaj smo čakali, da nas obiščejo umetniki iz Centra kulture Španski borci. Najprej smo si skozi virtualna očala ogledali film Pozor, hud ples 3. Sedeli smo na vrtljivih stolih. Ves čas smo se vrteli, saj smo le tako lahko spremljali predstavo, ki se je odvijala okoli nas. Bilo je zelo zanimivo. Večina nas take izkušnje še ni doživela. Po predstavi in pogovoru pa smo odšli v telovadnico, kjer so nas že čakali plesalci, ki smo jih videli v predstavi. To so plesalci iz različnih držav. Italijanka Carolina in Anglež Luke sta nas, petošolce, naučila koreografijo za ples. Bilo nam je zelo všeč. Tudi četrtošolci so bili zelo navdušeni, ko sta jih učili Slovenka Katja in Srbkinja Rada. Ko smo prišli nazaj v učilnico, smo se s plesalci še fotografirali. Želeli bi si še več takih dni.

Učenci 5. razreda Polica

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)