Za zaključek obdobja jezikovne inteligence v okviru projekta B.L.O.S.S.O.M. pripravljamo mednarodno knjižico zgodb z naslovom Blossom Tales. Naši sedmošolci in šestošolci so pridno zbirali in pisali zgodbice iz domačih krajev pod mentorstvom učiteljic Mateje Zupančič in Sabine Kavšek. V sodelovanju z učiteljico Urško Jeraj so mentorice za objavo v mednarodni knjižici izbrale zgodbico o Jerovi vasi, avtorice Petre Humar, ki jo je potrebno sedaj še ilustrirati. Zato ste vsi učenci naše šole vabljeni k sodelovanju pri ilustraciji zgodbice.

Navodila za izdelavo ilustracij in zgodbo lahko najdete na spletni strani projekta in v šolski knjižnici.

Z vsemi vprašanji se lahko obrnete na učiteljico Urško Jeraj.

Ilustracije oddate v knjižnico v škatlo, ki je za to pripravljena do petka, 16. 3. 2018.

Izbrane ilustracije bodo natisnjene v knjigi Blossom Tales, ki jo bodo brali v različnih evropskih državah. Avtorji izbrane zgodbe in ilustracij bodo nagrajeni.

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)