London in njegove znamenitosti

Naše sobe in postelje so zelo udobne, kar lahko dokazemo s tem, da smo spali zelo dobro. Po odličnem zajtrku, ki nam je teknil, smo se odpravili na podzemno železnico, ki je bila naš prevoz do centra mesta. Dopoldne smo izkoristili za ogled menjave straže in slavne kraljičine Buckingham Palace. Ves čas je bilo sončno vreme, precej neznačilno za London in na zimo je spominjal le hladen veter. Popoldne je sledil ogled Natural History Museum, Piccadily, Trafalgar, China Town, poleg teh pa še mnoge druge zanimive stavbe, kipi, znamenitosti, trgovine, gledališča … London je mesto z bogato zgodovino, ki jo zares začutiš le tako, da greš v London in zdi se, da to mesto nikoli ne spi. Res je, da smo bili konec dneva kar utrujeni, ampak obenem tudi zelo zadovoljni in hvaležni. Jutri nas čaka še en dan, ki bo zagotovo tudi lep in ga že nestrpno pričakujemo.

(Skupno 442 obiskov, današnjih obiskov 1)