V nedeljo, 18. 3. 2018, se je na pot proti Elbi podala skupina šestih učencev v spremstvu učiteljic Mateje Zupančič in Sabine Kavšek.  Teden dni trajajoče srečanje, ki se ga bodo udeležili učenci iz Slovenije, Latvije in Italije, bo posvečeno jezikovni inteligenci. Učenci bodo nastopili v mednarodnem gledališču ter spoznavali lepoto in zgodovino Elbe. Naša skupina se bo predstavila z uprizoritvijo zgodbe o Kekcu, ki so jo predhodno posneli v angleškem jeziku. Posnetek smo poslali v Atene, kjer se bodo istočasno srečale šole iz Walesa, Norveške, Italije in Grčije. O  poteku srečanja boste več izvedeli v naslednjih dneh, ko se nam bodo z besedo in s sliko oglasili naši udeleženci srečanja. Za danes vam sporočajo, da so varno prispeli in bili kljub mrazu toplo sprejeti s strani gostiteljev na Elbi.

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)