M@kersi smo nazaj!

Vabimo vas na natečaj za najboljši videoposnetek, ki bo predstavljen na virtualnem M@kers srečanju konec marca.

 Videoposnetek naj bo izobraževalen, kar pomeni, da naj bo tak, da se bodo lahko tisti, ki si ga bodo ogledali, iz njega kaj naučili (npr. kuhanje, različni športi, izdelki, make up, tuji jeziki …). Ker je namenjen učencem osnovne šole, naj bo preprost in dolg največ 2 minuti. 

V lanskem letu smo M@kersi že naredili 3 videoposnetke, vendar si želimo, da bi  jih bilo še več. Izmed vseh prispelih posnetkov bomo izbrali 3 najboljše, ki bodo nagrajeni tako, da bodo predstavljeni učencem drugih držav na mednarodnem srečanju konec marca. 

Videoposnetek naložite do četrtka, 11. 3. 2021 na  Padlet: https://padlet.com/tina_campa1/3vupfmwsiab4spbg

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)