Spoštovani starši,

vaš otrok je v šolskem letu 2018/2019 sodeloval na šolskih meritvah za športnovzgojni karton na naši šoli. Učiteljem na vseh slovenskih šolah že več kot 30 let pomaga spremljati napredek otrok in kakovostno načrtovanje pouka, zaradi česar so slovenski otroci med najbolj gibalno učinkovitimi na svetu.

Obveščamo vas o novostih glede tega. Naša šola je pristopila v sistem SLOfit, ki med drugim omogoča, da so vam podatki o telesnem in gibalnem razvoju vašega otroka na voljo prek spletne aplikacije Moj SLOfit, kjer so tudi zdravstveno ovrednoteni. V prihodnjih dneh boste dobili na vaš elektronski naslov vabilo za registracijo v ta sistem. Vabimo vas, da se odzovete povabilu. Uporaba aplikacije Moj SLOfit je za vas brezplačna, kadarkoli pa lahko tudi zahtevate izbris svojega uporabniškega računa.

S spoštovanjem
Monika Rjavec, odgovorna oseba za SLOfit na šoli

(Skupno 280 obiskov, današnjih obiskov 1)