V sredo, 21. 9. 2016, je učence šole Polica obiskal policist, gospod Matej Šunko.

Prvošolce je opozoril na pravilno prečkanje ceste in pravilno hojo ob robu cestišča. Z njimi je odšel na kratek poučni sprehod.

Drugošolcem in tretješolcem je na kratko predstavil svojo opremo in se z njimi pogovoril o varni poti v šolo.

Četrtošolci in petošolci pa so pričeli z državnim projektom Policist Leon svetuje. Učenci so dobili delovne zvezke, v katere so takoj zapisali vse pomembne telefonske številke, ki jih moramo vsi poznati.  Na prvem srečanju s policistom so se pogovarjali o varni poti v šolo. Policist jih je opozoril na vse nevarnosti, s katerimi se kot pešci v prometu lahko srečajo.

Policist, gospod Matej Šunko bo med letom v okviru projekta Policist Leon svetuje naše učence večkrat obiskal in z njimi obravnaval različne teme o varnosti.

(Skupno 606 obiskov, današnjih obiskov 1)