V  tednu od 23. do 27. 10. 2017 sta nas v okviru programa Erasmus+ (KA1) obiskali učiteljici razrednega pouka Maria in Leena iz finskega mesta Oulu. Spremljali sta posamezne ure pouka ter ugotavljali, kako se otroci pri nas učijo, katere pripomočke uporabljamo učitelji pri poučevanju  ter nam predstavili Finsko in njihov šolski sistem.
Dopoldneve sta preživeli pri pouku v različnih oddelkih. Pozorno sta prisluhnili pravljici na gozdni učni poti ter pospremili prvošolce na jesenski sprehod v gozd. Sodelovali sta pri urah angleščine v šoli na Polici in pri naravoslovnem dnevu na centralni šoli.
Popoldne sta si ogledovali znamenitosti Ljubljane, se odpravili proti Bledu in preživeli družabni večer z učitelji v Drugi violini. Navdušeni sta bili nad poukom, lepoto naše pokrajine in slovenskimi jedmi.
Dobro sta se počutili v naši družbi in mi v njuni, zato upamo, da se še kdaj srečamo!
(Skupno 884 obiskov, današnjih obiskov 1)