V mesecu oktobru bo potekal prav poseben šolski projekt Beremo skupaj. Učenci od 1. do 5. razreda bomo skozi mesec oktober, v okviru in tudi izven pouka, izvajali različne dejavnosti kot so bralne čajanke, knjižna tržnica, branje starejših učencev mlajšim… Želimo, da se našemu projektu pridružite tudi doma. Naj bo mesec oktober posvečen branju, spoznavanju različnih knjig in lepoti le teh.

Naj vas k temu spodbudijo tudi naslednje misli:

“Naučiti se brati je kot prižgati ogenj.”
Victor Hugo, Les Miserables

“Branje je za duha to, kar je telovadba za telo.”
Richard Steele

“Če želite, da bi bili otroci pametni, jim berite pravljice. Če želite, da bi bili še bolj pametni, jim berite še več pravljic.”Albert Einstein

Za konec pa še izziv:

**En dan v tednu bomo brali kot družina in ugasnili televizijo.

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)