V sredo, 25. 5. 2016, se je na stadionu v Šiški odvijalo področno tekmovanje v atletiki za osnovnošolce.  Naši učenci so bili zelo uspešni in so osvojili kar deset medalj, od tega pet zlatih:

1. mesto so zasedli Anja Trontelj (tek 1000 m), Filip Fortuna (tek 300 m), Matic Sojer (skok v daljino), Gaj Škrjanc (met žvižgača) in Bert Zrnec (suvanje krogle), 2. mesto sta osvojila Sara Lindič (tek 1000 m) ter Nik Perko (met žvižgača), na 3. mesto pa so se uvrstili Olja Kolenc (met žvižgača), Maša Mesec (tek 60 m) ter Maxim Cosovici (tek 300 m). Tudi ostali učenci so se potrudili in nekateri le za las zgrešili stopničke. Več rezultatov si lahko ogledate na tej povezavi: http://remote.timingljubljana.si/timing/rezultati.aspx?IDtekme=2959&tip=E

Čestitke vsem tekmovalcem!

(Skupno 588 obiskov, današnjih obiskov 1)