21. decembra 2016 smo s starši izvedli pohod z lučkami. Ob 17. uri smo se zbrali pred šolo. Četrtošolca Dan in Tim sta pred odhodom zaigrala na bobne. V njunem ritmu smo odšli na pot skozi Polico, mimo nove šole proti Duplicam in skozi gozd na Peč. Na Kmečkem turizmu nas je pozdravil predsednik KS Polica g. Mitja Gioahin.

Učenci gledališke skupine so pod mentorstvom ga. Lare Romih zaigrali Božično zgodbo. Filip je zaigral na klarinet, praznično vzdušje pa je pričaral tudi pevski zbor z izbranimi pesmimi in čudovitim petjem. Učenci so povedali svoje zahvale za preteklo leto. Prav vsi so hvaležni svojim staršem za dar življenja, za skrb, za topel dom, za bližino. Hvaležni so, ker lahko obiskujejo šolo, se učijo in pridobivajo znanje. Hvaležni so za sošolce, za prijatelje in učitelje. Hvaležni so občini, ker gradi novo šolo. V letu 2017 pa želijo, da bi vsi otroci lahko obiskovali šolo, da bi vsi imeli topel dom, da bi bili zdravi in da bi imeli veliko prijateljev. Prireditev sta zaključila Maj in Klemen z igranjem na harmoniko.

Sledilo je prijetno druženje ob čaju.

Srečno 2017 vsem!