December je mesec s posebnim vzdušjem. V prazničnih dneh se življenje odvija drugače: malo se razvedrimo, odložimo vsakdanje skrbi, več se družimo. Prav prijetno je, ko drug drugemu izkazujemo prijaznost, sprejemanje, toplino, ko izdelujemo voščilnice z lepimi željami in ko v napetem vzdušju odpiramo pisemske ovojnice in ugibamo, kdo se je spomnil na nas. O tem sta spregovorili voditeljici Naja in Hana, ki sta nas popeljali skozi čudovit program, ki so ga pripravili učenci skupaj s svojimi učiteljicami. Glasba, ples, pravljica o zrcalu ledene kraljice, lepe misli … vse to nam je pričaralo nasmeh na obraz in nas napolnilo z energijo. Dan je bil zares čudovit. Ampak: voditeljici sta prireditev zaključili z modro mislijo, da je prazničen in lep lahko prav vsak dan, če si drug drugemu takega naredimo.

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)