V ponedeljek, 16. 11. 2020, je na poseben način potekala podelitev Priznanj sekcij društva specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije.  Zelo smo veseli, ker je v LDMR sekciji – za področje usposabljanja oseb z lažjimi motnjami v duševnem razvoju, priznanje dobila naša učiteljica Jelka Hegler. Priznanja sekcij prejmejo: strokovni delavci za posebno uspešno delo pri organizaciji specialne in rehabilitacijske pedagoške prakse, za razvoj teoretičnih spoznanj, raziskovalno delo in pedagoško delo na področju izobraževanja kadrov.

Jelka Hegler je na OŠ Brinje že od vsega začetka. Je predana učiteljica z dolgoletnimi izkušnjami. Pri svojem delu je izjemno strokovna. V vseh letih poučevanja je v delo uspešno strokovno vpeljala že mnoge nove učitelje. Pri delu z učenci ni samo materinsko skrbna, pač pa tudi dosledna pri učenju za vse življenje. Sodelovala je pri vpeljavi številnih novitet in vedno verjame v dobre rezultate otrok. Gospa Hegler je učiteljica s srcem, smislom za humor, z visoko etično držo.

(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)