Petek dopoldan pred jesenskimi počitnicami  (27. 10 .2017) smo učenci OŠPP preživeli na prav poseben način. Že tretje leto zapored so se nam pridružili dedki in babice pa tudi prababica ter mamice. Zakaj? Da smo skupaj telovadili, klepetali, zapeli, se poveselili in spletli nove prijateljske vezi. Tako smo tudi mi postali del vseslovenske akcije Simbioza giba.

Ker nas je razveselilo sonce, smo odšli na  šolsko igrišče in pretekli dva velika kroga. Kdor ni mogel teči, pa je glasno navijal. Temu so sledile igre z žogo in padalom. Nismo  pozabili na staro igro »Kdo se boji črnega moža«. Da so se srčki umirili, je poskrbel Anin dedek z orglicami, ostali pa smo ob tem razmigali glasilke.

Kot se spodobi smo gibanje zaključili s klepetom, dobro kavico, sokom in slastnimi piškoti.

Drage babice in spoštovani dedki, hvala, ker se vedno znova odzovete našemu vabilu in z nami pridno telovadite.

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)