No, to ni vprašanje! Ne na OŠ Brinje Grosuplje. V marsičem nenavadnem šolskem letu vendarle ostajajo nekatere stvari takšne, kot smo jih vajeni. Udeležujemo se tekmovanj in na njih posegamo po visokih mestih!

Na šolskem tekmovanju v znanju angleščine za osmi razred je tekmovalo dvaindvajset učencev in vsi so se dobro odrezali. Najbolje pa Filip Smrečnik in Dragan Ilić, učenca 8. a, ki sta za lep dosežek na šolskem tekmovanju prejela bronasti priznanji in se uvrstila na državno raven.

Letošnja tekmovanja so potekala preko spleta, 19. 4. 2021 državno tekmovanje, in Dragan Ilić je dosegel izjemen uspeh. Osvojil je zlato priznanje in visoko četrto mesto v državi!

S tem dosežkom je dokazal visoko raven znanja angleščine pa tudi ljubezni do tega jezika. Ponosni učitelji in delavci šole mu iskreno čestitamo. Congratulations, Dragan!

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)