Izvajanje učbeniškega sklada za šolsko leto 2022/23 bo potekalo v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov (U. l. RS, št. 12/20).

Tako kot pretekla leta zagotavlja ministrstvo tudi v šolskem letu 2022/23 vsem učencem od 1. do 9. r. brezplačno izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada, učencem 1. triletja pa daje v končno uporabo tudi učna gradiva, ki jih ob koncu šolskega leta ne vračajo.

V učbeniški sklad so samodejno vključeni VSI učenci naše šole.

Ob izteku šolskega leta morajo učenci izposojene učbenike vrniti. V primeru poškodovanih, uničenih ali izgubljenih učbenikov je uporabnik dolžan  v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniškega sklada plačati odškodnino oz. nadomestiti poškodovan oz. izgubljen učbenik.

Vsi učbeniki naj bodo zaviti!  

Vsa gradiva, ki ji bomo na naši šoli uporabljali v naslednjem šolskem letu, najdete v prilogi spodaj.

Izbor učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2022_23

(Skupno 1.246 obiskov, današnjih obiskov 1)