»Res? Meni pa so vesoljci odpeljali mačko.« »Ah, to ni še nič … Jaz najraje vlagam kisle kumarice.«

Se vam zdi, da ničesar ne razumete? Razlog za nerazumevanje ni nič drugega kot to, da ste to soboto zamudili dogodek z impro gledališčem. Res je, da smo imeli delovno soboto. A smo si jo naredili zanimivo in zabavno. Na šolo je namreč prišla skupina Ej, mopped! in igrala po naših navodilih, namigih in željah. Učenci so namreč članom skupine povedali želje, kdo naj igra, kakšna naj bo njegova vloga, kje se dogaja in vse ostalo. Nato pa so igralci to dejansko zaigrali.  Najprej dve uri za osmošolce, nato pa še za devetošolce. Prikazali so nam več disciplin – videli smo igre ‘stop’, pa ‘preživele’, ‘kaskaderje’ in ‘govorilno uro’. Učenci, pa tudi učiteljice in ostali, ki so prišli samo mimo, so uživali. Devetošolci pa so imeli celo priložnost sami ustvarjati scenarij za čisto pravo detektivko. Skratka, tokrat smo v gledališču uživali čisto vsi.

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)