Spoštovani starši in učenci!

Državni izpitni center bo v skladu s koledarjem učencem 6. in 9. razreda ter njihovim staršem omogočil vpogled v ovrednotene preizkuse. Dostop bo možen preko http://npz.ric.si, potrebovali pa boste učenčevo NPZ šifro (učenci so jo prejeli prvi dan preverjanja) ter njegovo EMŠO številko.
Dostop do ovrednotenih preizkusov preko spleta bo možen:
– za 9. razred od 3. 6. 2019 od 8. ure zjutraj do 5. 6. 2019 do 20. ure,
– za 6. razred od 6. 6. 2019 od 8. ure zjutraj do 10. 6. 2019 do 20. ure.
Tudi v šoli bo omogočen vpogled za učence ob prisotnosti učiteljev izbranih predmetov, ki bodo lahko pojasnili morebitne nejasnosti pri ocenjevanju oz. bodo podali zahtevo za poizvedbo, če bo ugotovljena napaka pri ocenjevanju. Če se boste odločili za pojasnilo, se predhodno najavite in dogovorite s posameznim učiteljem predmeta. Za predhodno najavljene starše bo na šoli možen vpogled v NPZ v torek, 4. 6. 2019 ob 15.00.

(Skupno 509 obiskov, današnjih obiskov 1)