Sara Lindič, Saša Psaltirov, Vika Sušnik, Luka Grbec, Žiga Kovač in Žiga Zajc so današnje dopoldne, 8. 6. 2016, preživeli malo drugače. Ker so vseh devet let šolanja pridno brali, so si prislužili priznanje. Po tega so odšli na Muljavo, kjer so se srečali zlati bralci občin Grosuplje, Ivančna Gorica in Dobrepolje. Za uspeh so jim čestitali direktorica Mestne knjižnice Grosuplje Roža Kek, pisateljica Alenka Kos, ki jim je predstavila pomen sočutja in sprejemanja, in podžupan Občine Ivančna Gorica Tomaž Smole ter župan Občine Dobrepolje Janez Pavlin. Učenci so od Mestne knjižnice Grosuplje prejeli knjigo Louisa Adamiča Novi svet.

Knjiga je lahko najboljša prijateljica, najboljša učiteljica, lahko pa je tudi priložnost za sanje, iskanje, pobeg, počitek … Dragi bralci, želimo vam veliko časa za branje in ob branju veliko zanimivih doživetij.

Zlato bralno značko si je prislužila tudi Mojca Živa Kramar.

????????????????

(Skupno 506 obiskov, današnjih obiskov 1)