V mesecu marcu je mentorica Urška Jeraj v sodelovanju z učiteljico Matejo Zupančič organizirala likovni natečaj za ilustracijo zgodbe o Jerovi vasi, ki jo je napisala Petra Humar. Zgodba bo skupaj z ilustracijami objavljena v mednarodni knjižici z naslovom Blossom Tales.

Na natečaj je prispelo več kot 100 ilustracij, zato je imela strokovna žirija težko delo, da je med vsemi izbrala 12 najboljših. Mentorici sta v sodelovanju z avtorico zgodbe v četrtek, 12. 4. 2018, pripravili aktivni odmor, med katerim so bile predstavljene tako zmagovalne ilustracije kot zgodba o Jerovi vasi. Avtorji ilustracij in zgodbe so prejeli simbolično nagrado.

Vsem, ki ste sodelovali na natečaju, se iskreno zahvaljujemo. Upamo, da se boste še kdaj v tako velikem številu odzvali našemu vabilu.

Zmagovalne ilustracije in ilustrirano zgodbo si lahko ogledate na spletni strani projekta.

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)